11-23 ЛИПНЯ
NFT
щоб діджиталізувати культурний фронт, ще гучніше говорити про Україну у світі, отримати нові інструменти для креативу та мистецтва
Хататон 3.0 NFT Edition — це спроба дати поштовх до розвитку культурній та креативній індустрії України як потужному інструменту боротьби під час війни.
Сьогодні хата — це символ дому, який ми боронимо в тому числі на культурному фронті.
Хататон 3.0 NFT Edition складався з двох частин
Хататон – це гра слів. Мова йде про творчо-технічний марафон, що відбувається онлайн, коли кожен учасник працює з дому. Це брейншторм від ідеї до її реалізації, на який відводиться 12 днів. Ви навчаєтеся новим інструментам, придумуєте та втілюєте проєкт, знаходите команду однодумців, отримуєте поради та оцінку ідей від експертів, презентуєте результати роботи у фіналі.
NFT — це різновид цифрових активів, який створили (“замінтили”) в середовищі блокчейн. Він дозволяє зафіксувати право власності на роботу, що існує винятково у віртуальній мережі та засвідчити її оригінальність. Мінтити можна зображення, музичні файли, анімацію, відео.
Запрошуємо до участі: художників, режисерів, музикантів, кураторів та менеджерів культурних програм, діячів культурного та креативного секторів, підприємців креативних індустрій, NFT-ентузіастів, IT-спеціалістів, маркетологів та всіх бажаючих долучитися зі своїм креативом або технічною експертизою.
Хататон 3.0: NFT Edition проходить онлайн. Відкриття та фінал Хататону будуть відбуватися онлайн і транслюватись на сторінку події в Facebook та YouTube українською та англійською мовою. Детальніші інструкції є в Гайдлайні Учасників, щоб отримати його – реєструйтесь.
Віртуальна платформа для спілкування та спільної роботи. Завантажити його можна за посиланням, лінк на приєднання надійде у листі після підтвердження реєстрації. Саме там проходитиме Хататон.
Навчальна програма для початківців та просунутих юзерів NFT, що складається з лекцій та прикладних воркшопів від українських та іноземних експертів для діячів культурного та креативного секторів, технічних спеціалістів, що знайомить із трендами цифрового мистецтва, основами блокчейну, NFT, вчить мінтити тощо.
Зареєструватися та попросити це зробити кожного члена своєї команди, отримати листа від нас одразу після реєстрації (не забудьте перевірити спам), додатись в Slack за посиланням з листа, перечитати Гайдлайн Учасника та готуватися до інтенсивної роботи впродовж Хататону.
Не хвилюватись! Ми дозволяємо індивідуальну участь. Але, якщо ви хочете зібрати команду, ця опція теж є. Ваші ідеї та досвід стануть у пригоді. Реєструйтеся, додавайтеся в Slack та напишіть у відповідний канал про свої навички та ідеї, об’єднуйтеся з іншими учасниками, аби в синергії створити щось дійсно вартісне!
Придумати або ж обрати вже існуючий креатив вашого авторства (або ж отримати дозвіл автора креативу на його використання). Впевнитися, що він підходить під тематику хататону та одну з чотирьох категорій. Знайти команду (чи працювати як індивідуальний учасник). Пройти всі чекпоінти та буткемп (за бажанням). Оформити креатив в NFT та подати його на оцінку. Якщо креатив пройде до фіналу — готуватися презентувати його перед журі.
Все просто – заповнюйте цю форму, і ви вже з нами.
Оцінювання відбудеться у два етапи: півфінал та фінал. Команда суддів прискіпливо проводить технічну валідацію робіт та оцінює їх за вищевказаними критеріями.
Так, ви можете брати участь на етапі ідеї, але не з готовим NFT-продуктом.
Оптимальний склад людей у команді — від 1 до 5 людей. Так, ми дозволяємо працювати самостійно індивідуальним учасникам!
Так, дану опцію ми не виключаємо. Та, все ж, наполягаємо на тому, щоб ви розраховували свої сили об’єктивно, бо Хататон передбачає інтенсивний формат взаємодії та колаборації. Краще зробити один креатив, але якісно.
Після заповнення форми реєстрації на сайті кожен учасник отримує листа на пошту з посиланням на Гайдлайн Учасника та в Slack. Будь ласка, перевіряйте папку “Спам”. Активний лінк на Гайд Учасника на час Хататону закріплені в повідомленнях в спільноті Slack.
Основна робоча мова Хататону — українська. Офіційна частина транслюватиметься з використанням синхронного перекладу англійською мовою.